O nas

Hej, jestem Laura :-). Wraz z rodzicami od kilku dobrych lat eksplorujemy nasze i nie nasze okolice, w większości, na rowerach. Po kilku pierwszych wyprawach powstał pomysł stworzenia bloga, strona jednak dość szybko się rozbudowała i zaczęła wymagać zaangażowania nie tylko mojego - ale także rodziców. Na szczęście jej tworzenie i rozbudowywanie okazało się bardzo przyjemną i wdzięczną pracą.

Motywacje czerpiemy z frajdy jaką daje nam sama jazda oraz przekonania, że może zachęcimy kogoś do ruszenia czterech liter sprzed telewizora lub komputera. Każdy wpis do Księgi gości, spotkanie osób znających stronę rowerempogorach.pl na szlaku, czy wzmianki o nas na łamach różnych gazet i stronach internetowych to porządny kopniak motywacyjny, pozytywna energia oraz swoistego rodzaju zachęta, by znów opisać jakąś wycieczkę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze propozycje wycieczek, porady oraz ślady GPS są choć w części przydatne i inspirują Was do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na szlaku! - Ekipa rowerempogorach.pl


Rowerem po górach - Laura - dziękuję drodzy internauci, że jesteście tu

 

Elementarne informacje na temat sprzętu rowerowego oraz niezbędnika na wycieczki znajdziecie w zakładkach sprzęt, odzież i dodatki na rower górski oraz niezbędnik na wyprawę rowerową. Zawarte tam wskazówki powinny sprawić, aby każda wycieczka (pomimo wysiłku i zmęczenia) była przyjemna i bezpieczna. Dla tych, którzy korzystają na swoich wyprawach bądź zechcą skorzystać z udogodnień technologii GPS odsyłam do poradnika GPS, mapy i nawigacja.

Góry, nawet te mniejsze uczą pokory i niejednemu już pokazały miejsce w szeregu. Musimy być pewni swoich umiejętności i sprzętu na którym jeździmy, a styl jazdy dopasowywać do danych warunków terenowych i pogodowych. Czasem lepiej odpuścić i dać po hamulcach niż grać bohatera. Zachęcamy wszystkich do jazdy na rowerze w kasku!

Kontakt

Masz ochotę do nas napisać? Masz pytania szczegółowe odnośnie którejś z tras - to pisz na: info(at)rowerempogorach.pl :-)

Jeśli tu dotarłeś i zawartość naszej strony przydała Ci się choć trochę to polub nas na Facebooku

niech moc będzie z wami:-) Laura

Przewodnik rowerowy

Przewodnik rowerowy - Beskid Sądecki i Sądecczyzna na Rowerze

Beskid Sądecki i Sądecczyzna na rowerze to propozycja książkowa naszego autorstwa skierowana do wszystkich miłośników kolarstwa górskiego.

Rowerem po górach - Facebook

Rowerem po górach - Instagram